Jump to content

The Ex-Yu Thread (part 3)


Gasha

Recommended Posts

A šta je to!?:blink::boxed:

 

Hm...ni jedno ni drugo ne znam šta bi moglo biti...:shocked:

 

Ok...balonerić sam skontala. Mantil?!

da kao neki polu mantil da

A rebatinke?!? :boxed: Patike neke, cipele....farmerke?!? Na kom delu tela se to nosi?!?

farmerke:thumb_yello:

sad kad si rekla sad znam:blush-anim-cl:

P.S. Laku noć Ana, Vedrana, Gašo...i ko još ide:wink2:

da laku noć svima, slatko spavajte!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ja sam skontala šta je!:thumb_yello:

 

Ja sam se prijavila...al možda se i odjavim...

 

fala bogu, ja sam šeprtlja za objašnjavanje:blush-anim-cl:

 

Ok, to je balonerić!:thumb_yello:

Rebatinke me još muče, šta su!:wink2:

 

farmerke:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Rebatinke su farmerke?! Prvi put čujem taj izraz! U HR se ne kaže farmerke?

ne, baren koliko ja znam. u dalmaciji sigurno

a mantil je mantil, šta je najjače i ja kažen mantil (ne znan di san maloprije izvukla"baloner?!) ali mozak mi je na godišnjen:naughty: :insane:

Link to comment
Share on other sites

Zna li neko sta moze da se napise?:crybaby:

 

Ja ne znam,zaista bih ti pomogla...znate,meni takvo pisanje ne ide od ruke...u stvari,mogu ja sad da napišem neznamšta,ali bih se onda decenijama premišljala da li je to u redu,šta će Mika pomisliti kad to pročita,da li će mu se svideti,da li neće...bila bih previše opterećena time.

E da,koje su vam omiljene Mikine pesme??

Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam,zaista bih ti pomogla...znate,meni takvo pisanje ne ide od ruke...u stvari,mogu ja sad da napišem neznamšta,ali bih se onda decenijama premišljala da li je to u redu,šta će Mika pomisliti kad to pročita,da li će mu se svideti,da li neće...bila bih previše opterećena time.

E da,koje su vam omiljene Mikine pesme??

meni sve, htjela sam počet nabrajat ali ispadne cijeli album i demo snimke- čudno al istinito:blink:

s time na me uvijek naj naj najviše razveseli grace kelly:roftl:

Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam,zaista bih ti pomogla...znate,meni takvo pisanje ne ide od ruke...u stvari,mogu ja sad da napišem neznamšta,ali bih se onda decenijama premišljala da li je to u redu,šta će Mika pomisliti kad to pročita,da li će mu se svideti,da li neće...bila bih previše opterećena time.

E da,koje su vam omiljene Mikine pesme??

 

Meni Relax :) A tebi? Ma napises samo Happy birthday i dosta mu je :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam,zaista bih ti pomogla...znate,meni takvo pisanje ne ide od ruke...u stvari,mogu ja sad da napišem neznamšta,ali bih se onda decenijama premišljala da li je to u redu,šta će Mika pomisliti kad to pročita,da li će mu se svideti,da li neće...bila bih previše opterećena time.

E da,koje su vam omiljene Mikine pesme??

 

Uf sad...koja nam nije omiljena!?!

 

Love Today, Erase, My interpretation...ma ne mogu tako!!! Sve ih volim!:blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

Ja polako ali sigurno odustajem od rebatinki... Zašto bi svi morali da znaju koliko je moje dupe stvarno!?! Suknje su zakon!!!:thumb_yello:

:shocked: i ja brzin gaće-svih materijala!

ovo sam morala kupit, i to s obzirom da ne volim idem uvik skoro u isti dućan- provam par komada i vratim se doma za po ure:sneaky2:

zato obožavam ljeto- kostim, suknjice, haljine- superudobno i zakon:thumb_yello: :thumb_yello: :thumb_yello:

suknju nisam uspila nać:sneaky2:

Link to comment
Share on other sites

:shocked: i ja brzin gaće-svih materijala!

ovo sam morala kupit, i to s obzirom da ne volim idem uvik skoro u isti dućan- provam par komada i vratim se doma za po ure:sneaky2:

zato obožavam ljeto- kostim, suknjice, haljine- superudobno i zakon:thumb_yello: :thumb_yello: :thumb_yello:

suknju nisam uspila nać:sneaky2:

 

mislim mrzin

Link to comment
Share on other sites

Meni su isto sve omiljene!!!:wink2: I sa CD-a,i demo...e da,imam sve njegove demo pesme-prebacila sa YouTube-a. Jedino mogu da kažem da mi je Holy Johnny malko bezveze.Ne znam,nekako mi je pesma jednolična.

A,najviše me razvesele Love Today I Big Girl!!!:blush-anim-cl: Dobro,i Grace Kelly,ali ove prve dve navedene posebno:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Meni su isto sve omiljene!!!:wink2: I sa CD-a,i demo...e da,imam sve njegove demo pesme-prebacila sa YouTube-a. Jedino mogu da kažem da mi je Holy Johnny malko bezveze.Ne znam,nekako mi je pesma jednolična.

A,najviše me razvesele Love Today I Big Girl!!!:blush-anim-cl: Dobro,i Grace Kelly,ali ove prve dve navedene posebno:thumb_yello:

 

Ja baš volim Holly Johnny! Ma zavisi možda i od snimka. Ja npr. ne slušam baš često Sally zato što imam užasan snimak...

Link to comment
Share on other sites

aaaaaaaaa moram ić:mad3:

ima još kandidata za komp večeras:mad3:

sutraću kasnit u caffee, imam predavanja

laku noć svima:wink2:

:huglove:

 

 

Laku noć....odoh i ja!

Čujemo se!:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy