Jump to content

The Ex-Yu Thread (part 3)


Gasha

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ja baš volim Holly Johnny! Ma zavisi možda i od snimka. Ja npr. ne slušam baš često Sally zato što imam užasan snimak...

Pa da,i to što kažeš,zavisi od snimka...ni ja ne slušam baš često Sally. Jaooo,ta pesma me podseća na jednu,nego nikako ne mogu da se setim na koju...ma dobro,nema veze. Setiću se valjda...ipak,moja mama kaže da sam senilna :naughty: ali ja mislim da mi je glava u oblacima i da sam previše zanesena,a ne da sam senilna.Pre neki dan krenula u prodavnicu i nisam ni slušala šta mi ovi moji pričaju da kupim,samo sam mrmljala "mhm...mhm...",i onda ja lepo sišla dole-džaba,nisam znala šta treba da kupim...:roftl: Tako da sam morala da se vraćam kući,što je bilo dosta teško s obzirom na činjenicu da živim na četvrtom spratu u zgradi BEZ lifta...ubistvo...

Link to comment
Share on other sites

Pa da,i to što kažeš,zavisi od snimka...ni ja ne slušam baš često Sally. Jaooo,ta pesma me podseća na jednu,nego nikako ne mogu da se setim na koju...ma dobro,nema veze. Setiću se valjda...ipak,moja mama kaže da sam senilna :naughty: ali ja mislim da mi je glava u oblacima i da sam previše zanesena,a ne da sam senilna.Pre neki dan krenula u prodavnicu i nisam ni slušala šta mi ovi moji pričaju da kupim,samo sam mrmljala "mhm...mhm...",i onda ja lepo sišla dole-džaba,nisam znala šta treba da kupim...:roftl: Tako da sam morala da se vraćam kući,što je bilo dosta teško s obzirom na činjenicu da živim na četvrtom spratu u zgradi BEZ lifta...ubistvo...

 

:roftl: :roftl: :roftl:

Link to comment
Share on other sites

Mi se poznajemo jos odavno :wink2: Ne znam kad je to bilo Jednom sam trazila Draganu i secam se da sam videla tu sliku :)

 

Stvarno?:shocked: Super:thumb_yello: E baš mi je drago!:blush-anim-cl:

 

E odoh i ja..moram da perem kosu..:sneaky2:

 

Laku noć...čujemo se sutra!:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

E,izgleda da moram i ja sad da palim...valjda ćemo se čuti sutra,ja moram da učim kao stoka,sad nam je tromesečje.:thumbdown: Hvala Bogu,imam sve petice :thumb_yello: Sutra odgovaram nemački,wish me luck!!!:wink2:

Laku noć svima,lepo pajkite :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Bolje da ne pitaš! Ja ne znam što se mnom događa ali mogla bih nekoga i ubiti (najraje sebe).:mf_rosetinted: Umorna sam, ne uči se mi, sve me boli, pospana sam, depresivna, i jako ljuta...:mad3:

 

To ti je zbog ovog vremena..meni se uveče ne spava a ujutru ne mogu da ustanem...:thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

Možda. Mrzim ovo vreme...meni se isto događa...i ne znam kako da se otjeram učiti??!:mad3::doh:

 

Ja sam se odjutros već naštrebala...ali nism sigurna da će sve da mi se složi za ispit...:thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

Ja sam se odjutros već naštrebala...ali nism sigurna da će sve da mi se složi za ispit...:thumbdown:

 

Ja idem sad...probati učiti. :doh: Držat ću pesti (fige??). Kako vi to kažete? 10og imaš ispit jel tako?

Nikada nisam ocikivala da cu imati 23 godina i nista od nista...nadala sam se cu barem imati nesto...ili fanta, dobre prijatelje, izobrazbu,...ali u prošlem tjednu sam sve izgubila.:tears: Eh, idem ja sad. Čujemo se u 7 važi?;) Lepo proživji preostatak dana.:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Hvala ljudi!!!

Evo...poslužite se slobodno!!!

Ja večeras stižem možda tek oko 9-10, ali pijanka može da krene odmah!:wink2:

 

birthday-cake-2008.jpg

cake.jpguntitled8.jpg

 

coctails.jpgCoctails.jpg

 

twocheers.gif

 

 

 

 

 

 

P.S. Sve sam sama mesila!!!

Link to comment
Share on other sites

Nikada nisam ocikivala da cu imati 23 godina i nista od nista...nadala sam se cu barem imati nesto...ili fanta, dobre prijatelje, izobrazbu,...ali u prošlem tjednu sam sve izgubila.:tears: Eh, idem ja sad. Čujemo se u 7 važi?;) Lepo proživji preostatak dana.:wink2:

 

Koga si izgubila? Prijatelje? A šta smo ti mi ovde??? Statisti?!?:sneaky2:

Ajde...glavu gore, čašu u ruke...i da nisam više čula te žalopojke!!!:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy