Jump to content

The Ex-Yu Thread (part 3)


Gasha

Recommended Posts

Dobar dan everybody!!! (how do you say everybody? and friends?)

 

Ina, draga, srecan rodendan!!!!! Hope you're having a wonderful day. That cake looks really yummy hmmmmmmm..... thanks for inviting me too! Nice party you're having here.

 

Hey TBQ!! It's good to see you again.;)

 

E da,samo da vas pitam: da li neko ovde voli Zaca Efrona? Onog malog pundravca iz High School Musical,ili kako se već zove? Pošto je u mojoj školi zavladala prava pomama za njim! :boxed: Ja njega mrzim...danas neka devojčica kupila neki časopis,počela da ga prelistava i odjednom vrisnula:"O moj Bouže,ZAC!!!" i onda je krdo drugih devojaka potrčalo prema njoj i sve su krenule da ciče vrište i pište i da se otimaju o časopis...poput divljih životinja...iz pomahnitale gomile se moglo čuti:"Jaooooooooooooo,kako je slaaaaaaaaaaadak!".I tako,ja danas kupila novi Bravo (nije baš nov u stvari,izašao je pre desetak dana) i tu pročitam da je taj Zac možda gej i da je na netu objavljena slika njega kako se ljubi sa nekim momkom :shocked: ...

Pa onda pitam šta vi mislite o njemu...

 

Ja znam koji je...mislim zna kako izgleda ali nisam videla njegovih filmova...a to što je gej ili ne-baš me briga.:naughty:

 

Hi everybody!

Dear Ivona, HAPPY BIRTHDAY!

The cakes look amazing!!))

 

Hey! Welcome to our thread!! Hope you'll join us more often now.:wink2:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy