Jump to content

The Ex-Yu Thread (part 3)


Gasha

Recommended Posts

E blago tebi.Isla si u Englesku :crybaby:

 

Pa da,sa DKC-om. Znaš,Dečjim Kulturnim Centrom.

Na nedelju dana.London,Stratford,Koventri.

Da sam ostala samo 2 dana duže mogla sam da odem na Mikin koncert.:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Pa da,sa DKC-om. Znaš,Dečjim Kulturnim Centrom.

Na nedelju dana.London,Stratford,Koventri.

Da sam ostala samo 2 dana duže mogla sam da odem na Mikin koncert.:mf_rosetinted:

 

Eh kad bi on dos'o u Srbiju :wub2: Pa mogu da mu napisem na onoj kartici za rodjendan da dodje :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

hello girls!

jesam bolje,hvala na pitanju,nista od problem doduse nisam resila,ali sam odlucila da cu sutra da krenem sa resavanjem:naughty:

 

keti,sta radis u DKC-u? moj brat je tamo godinama isao u skolu slikanja.

a u koju skolu ides,doduse verovatno necu znati za nju,jer ja osnovnu nisam isla u Bgd-u.

Link to comment
Share on other sites

hello girls!

jesam bolje,hvala na pitanju,nista od problem doduse nisam resila,ali sam odlucila da cu sutra da krenem sa resavanjem:naughty:

 

keti,sta radis u DKC-u? moj brat je tamo godinama isao u skolu slikanja.

a u koju skolu ides,doduse verovatno necu znati za nju,jer ja osnovnu nisam isla u Bgd-u.

 

Super :huglove:

Link to comment
Share on other sites

Eh kad bi on dos'o u Srbiju :wub2: Pa mogu da mu napisem na onoj kartici za rodjendan da dodje :biggrin2:

Aaaa,pa to je super ideja! :punk: Može...jao,šta bih sve dala samo da dođe ovde...ne razumem,zovu sve žive,samo njega ne.Ne mogu ni na Egzit da ga pozovu. Ma ja bih išla i u Sloveniju,i u Hrvatsku, bilo gde na Balkanu da kojim slučajem dođe u neku od tih zemalja. Smotani Penimanić,samo ide u Francusku i Aziju,ne može da se seti nas Srba...:roftl: negde na leto ponovo ide u Aziju...pa dobro,ok,to je faktički njegov kontinent,on je polu Azijat...odn.,Libanac...

Link to comment
Share on other sites

hello girls!

jesam bolje,hvala na pitanju,nista od problem doduse nisam resila,ali sam odlucila da cu sutra da krenem sa resavanjem:naughty:

 

keti,sta radis u DKC-u? moj brat je tamo godinama isao u skolu slikanja.

a u koju skolu ides,doduse verovatno necu znati za nju,jer ja osnovnu nisam isla u Bgd-u.

 

eeeeeeee,pa i ja idem u likovni atelje!!!:shocked: Već 7 godina! Kako ti se zove brat? Možda ga znam.

Link to comment
Share on other sites

A idem u OŠ "Starina Novak". A prva dva razreda sam išla u "Oslobodioce Beograda".

Ja ću uskoro morati da se povučem,moram u krpe ali pre toga da odgledam "Reži me". Onu seriju na B92.

Link to comment
Share on other sites

eeeeeeee,pa i ja idem u likovni atelje!!!:shocked: Već 7 godina! Kako ti se zove brat? Možda ga znam.

 

on je DECIJI k.c. odavno prerastao (ima 20 god.) ali i sada ode subotom tamo,zove se Darko.

Link to comment
Share on other sites

on je DECIJI k.c. odavno prerastao (ima 20 god.) ali i sada ode subotom tamo,zove se Darko.

 

DARKO???!!! Ne mogu da verujem da ti je Darko brat!!! Ja obožavam Darka,on je super!!! Viđam ga svake subote u DKC-u,ima isti termin kao ja!

Ne mogu da verujem...svet je TAKO mali...

Link to comment
Share on other sites

A idem u OŠ "Starina Novak". A prva dva razreda sam išla u "Oslobodioce Beograda".

Ja ću uskoro morati da se povučem,moram u krpe ali pre toga da odgledam "Reži me". Onu seriju na B92.

 

i meni se svidja ta serija,ali je nesto bas retko pogledam,onaj reprizni termin mi je mnogo vise odgovarao,ali ubacise VB,B92 me tu silno razocarao.

 

Vi ste još tu!?!

 

Hej,slavljenice! Sve se mimoilazim s tobom ceo dan! Srecan rodjus,da si mi ziva i zdrava!:wink2::cheers:

Tortama si me unistila nacisto! Pogotovu ona sa nekim belim kremom,pa prelivena cokoladom!

Link to comment
Share on other sites

DARKO???!!! Ne mogu da verujem da ti je Darko brat!!! Ja obožavam Darka,on je super!!! Viđam ga svake subote u DKC-u,ima isti termin kao ja!

Ne mogu da verujem...svet je TAKO mali...

 

zezas da ga znas!!!!????:shocked: :shocked: :shocked:

ne mogu da verujem! negde je zbrisao,kad se vrati pitacu ga za tebe!

samo,on ne voli Miku.

e,ne mogu da verujem,zbilja je svet mali,ili barem Beograd:wink2:

Link to comment
Share on other sites

i meni se svidja ta serija,ali je nesto bas retko pogledam,onaj reprizni termin mi je mnogo vise odgovarao,ali ubacise VB,B92 me tu silno razocarao.

 

 

 

Hej,slavljenice! Sve se mimoilazim s tobom ceo dan! Srecan rodjus,da si mi ziva i zdrava!:wink2::cheers:

Tortama si me unistila nacisto! Pogotovu ona sa nekim belim kremom,pa prelivena cokoladom!

 

 

Jesi videla ti to...svi me izbegavaju danas!:thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

zezas da ga znas!!!!????:shocked: :shocked: :shocked:

ne mogu da verujem! negde je zbrisao,kad se vrati pitacu ga za tebe!

samo,on ne voli Miku.

e,ne mogu da verujem,zbilja je svet mali,ili barem Beograd:wink2:

Primetila sam da ne voli Miku,uvek se blago namršti kad mi zazvoni mobilni (a zvoni mi Relax) :naughty:

Ok,pozdravi ga...

Moram sad da palim. Laku noć svimaaaa!!!:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Primetila sam da ne voli Miku,uvek se blago namršti kad mi zazvoni mobilni (a zvoni mi Relax) :naughty:

Ok,pozdravi ga...

Moram sad da palim. Laku noć svimaaaa!!!:wink2:

 

Kakva precizna zapažanja! :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Jesi videla ti to...svi me izbegavaju danas!:thumbdown:

 

evo ti 2 rodjendanske poruke:

 

Birthdays are good for you.

Statistics show that people who have the most live the longest!:wink2:

 

 

Two tips on your birthday:

1.Forget the past,you can't change it.

2.Forget the present,I didn't get you one.:bleh::naughty:

Link to comment
Share on other sites

evo ti 2 rodjendanske poruke:

 

Birthdays are good for you.

Statistics show that people who have the most live the longest!:wink2:

 

 

Two tips on your birthday:

1.Forget the past,you can't change it.

2.Forget the present,I didn't get you one.:bleh::naughty:

 

:roftl: :roftl: :roftl:

EXtra!

Link to comment
Share on other sites

Primetila sam da ne voli Miku,uvek se blago namršti kad mi zazvoni mobilni (a zvoni mi Relax) :naughty:

Ok,pozdravi ga...

Moram sad da palim. Laku noć svimaaaa!!!

 

:roftl: :roftl: :roftl:

Meni se jako namrsti kad god sam na MFC! Laku noc!:wink2:

 

Ivona,imas li neki predlog za rodj. poklon(posto ti je ta tema sveza:naughty: ),drugarici je sutra,tj.danas,a potpuno sam bez ideje (doduse i para,ali tu racunam na tatu:naughty: )

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy