Jump to content

The Ex-Yu Thread (part 4)


keti

Recommended Posts

E,ja sada idem...ali stvarno idem!

 

Nedostajaćete miiii :tears: nadam se da ću i ja vama! :bleh:

Ali dobro,čućemo se...

 

ĆAOS SVIMA,čuvajte se!!! :bye:

Sretan put!

Lepo se provedi! I ne brini se- kazat ti ćemo sve novine o Miki.:wink2:Ti samo uživaj!

 

A ne idem stalno na malu nuždu, a ne na veliku!:blush-anim-cl:

 

Pre neki dan sam išla da se kupam na SAvu i onda sam u mokrom kupaćem na biciklu išla kući i od tada mislim da me boli bešika!:thumbdown:

Možno da. Kažu da nije dobro da ostaviš mokre kupaće na sebi.

:huglove:Nadam se da ćeš brzo ozdraveti!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • keti

    1282

  • Gasha

    1110

  • Ina

    1109

  • missgaga

    1035

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

Možno da. Kažu da nije dobro da ostaviš mokre kupaće na sebi.

:huglove:Nadam se da ćeš brzo ozdraveti!

 

 

Znam, znam ali više nije bilo dovoljno Sunca da mi se osuši...Sutra ću da idem kod lekara...

 

Ana ideš li ti negde na odmor?

Link to comment
Share on other sites

Ja ću učiti čitavo ljeto.:thumbdown:Bezveze, ne mogu više ovako. Samo se nadam da će biti bolje jednog dana.:mf_rosetinted:Koji sam ti ja blesavi optimist. :mf_rosetinted:

 

Ah, što da učinimo??

 

Idem ja sad...već me boli vrat. Ali vratit ću se kasnije pa se čujemo! Ajd, uživaj!

Link to comment
Share on other sites

Ja ću učiti čitavo ljeto.:thumbdown:Bezveze, ne mogu više ovako. Samo se nadam da će biti bolje jednog dana.:mf_rosetinted:Koji sam ti ja blesavi optimist. :mf_rosetinted:

 

Ah, što da učinimo??

 

Idem ja sad...već me boli vrat. Ali vratit ću se kasnije pa se čujemo! Ajd, uživaj!

 

Ajde važi, odoh i ja pošto se ova Ivona uobrazila-tu je, a nije tu! Ignoriše me! :emot-sad:

Link to comment
Share on other sites

Ajde važi, odoh i ja pošto se ova Ivona uobrazila-tu je, a nije tu! Ignoriše me! :emot-sad:

 

Ma online sam i crtam istovremeno...i onda kad radiš dva posla odjednom, ne možeš da uradiš ni jedan kako valja...:mf_rosetinted:

 

Ja ću, ako stvari nastave da se odvijaju ovim tempom, leto provesti ispred računara...:thumbdown: Sad kad je Keti otišla, možemo komotno da se preimenujemo u Ex-Yu loser thread...:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Da...nikog sem mene,a ja još danas i putujem! Za 2 i po sata!:mf_rosetinted

 

:bleh

 

 

Nego,jeste li videle ovo?

 

gjhfgjf.jpg

 

Hmmm...da. :mf_rosetinted

ajajajj! sto mi se svidjaju! nisam to nista videla!

ja dajem svoj glas za Serenadu i Miku! Iz prostog razloga sto mi je ona bas onako pravo zensko, po mom ukusu, pa mi nekako drago da i on voli takve :naughty::blush-anim-cl:

Ćao Gašo!Ja nešto i nisam najbolje, a svoj zdravstveni problem moram da izložim Vedrani kao budućem lekaru!:bleh

ako uvin caj ne pomaze, najbolje da ides da das u. na pregled, da budes sigurna da nisu neke bakterije, ili samo prehlada (da, nevidjeno sam ti pomogla :mf_rosetinted:)

 

Ja ću učiti čitavo ljeto.:thumbdownBezveze, ne mogu više ovako. Samo se nadam da će biti bolje jednog dana.:mf_rosetintedKoji sam ti ja blesavi optimist. :mf_rosetinted

 

Ah, što da učinimo??

 

Idem ja sad...već me boli vrat. Ali vratit ću se kasnije pa se čujemo! Ajd, uživaj!

znam jos jednu takvu:thumbdown:

Ma online sam i crtam istovremeno...i onda kad radiš dva posla odjednom, ne možeš da uradiš ni jedan kako valja...:mf_rosetinted

 

Ja ću, ako stvari nastave da se odvijaju ovim tempom, leto provesti ispred računara...:thumbdown: Sad kad je Keti otišla, možemo komotno da se preimenujemo u Ex-Yu loser thread...:mf_rosetinted

ja se tu savrseno uklapam!:thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

ajajajj! sto mi se svidjaju! nisam to nista videla!

ja dajem svoj glas za Serenadu i Miku! Iz prostog razloga sto mi je ona bas onako pravo zensko, po mom ukusu, pa mi nekako drago da i on voli takve :naughty::blush-anim-cl:

 

Ćaos Vedrana! Ja danas ovde radim kao vratar....niko ne može da prodje pored mene, neopaženo!:mf_rosetinted:

 

A što se ovog gore comentara tiče...you wish...:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Evo i mene!

 

A Vedrana jel moguće da sam se prehladila od mokrog kupaćeg+ pre nekako sam osetila noću kako mi piri hladno po nogama( nemoj da se smeješ ali ja samo leti ne spavam u soknama):mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

cao! pa bas lepo, da imam i ja s kim da procaskam!

 

a, to...da I wish...ma svejedno mi...ali super mi oboje izgledaju, on mmmmm:wub2: u crvenom , a ona, kazem...ja nekako takve zene volim...vec sam spominjala da je meni J.Lo :thumb_yello::thumb_yello::thumb_yello:

 

hahaha jesi videla ovu sliku, ahaha, Miko, Miko, nije lose, nije lose uopste:biggrin2::biggrin2:

mika-main-square-21.jpg

 

hej, cao Dragana!

 

ne bih rekla da ti je ovih dana moglo biti tako hladno po nogama da to od toga povuce, ali od kupaceg 100%

Link to comment
Share on other sites

:

 

hahaha jesi videla ovu sliku, ahaha, Miko, Miko, nije lose, nije lose uopste:biggrin2::biggrin2:

mika-main-square-21.jpg

 

 

I šta mislite devojke? Muške ruke?

 

A nije on, jadničak, kriv...kad bi njega svi...mislim, kad ga svi voleeeeeeeee...:bleh:

Link to comment
Share on other sites

I šta mislite devojke? Muške ruke?

 

A nije on, jadničak, kriv...kad bi njega svi...mislim, kad ga svi voleeeeeeeee...:bleh:

 

E pa postoje i žene koje imaju takve ženstvene ruke!:bleh:

 

Vedrana ali meni noge noću ozebu pošto spavam pored otvorenog prozora.Joj Bože što sam kilava!:thumbdown:Ma sutra idem kod lekara!Mog omiljenog!:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

I šta mislite devojke? Muške ruke?

 

A nije on, jadničak, kriv...kad bi njega svi...mislim, kad ga svi voleeeeeeeee...:bleh:

 

rekla bih muske, ali mogle bi biti i zenske...hrabro u svakom slucaju...

 

Dragana, svakako je najbolje da odes do lekara, mozda je kod vas nocu hladnije, pa ti ozebu, kod mene je nocu najgore pa mi izgleda kao da se nama sanse tako prehladiti, ja samo carsaf preko ledja prebacim kad spavam i budim se oznojena:thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

Bok curice!

Gleeeeee...sve ste (smo) na broju!!!:wub2:

 

Ćaos Ana!:wink2:

 

Jel ti šalješ sliku? Jel znaš, jel ima možda neko ograničenje u dimenzijama slike i sl?

Link to comment
Share on other sites

Bok curice!

Gleeeeee...sve ste (smo) na broju!!!:wub2:

hej! cao Ani!:wink2:

 

 

medjutim ja i pored toga zelim da posaljem tu rodj cestitku, tako da cu tim da se pozabavim, kada mi ovo sr**e u cetvratak prodje...ako smislim nesto, stvarno mi je bezveze, da samo tako svoju sliku posaljem!

 

 

e jeste procitali pricu o jakni iz Pariza, meni je to malo bezveze bilo...ja bi mu je tacno vratila ( posle jedne noci prespavane u njoj:roftl:)

Link to comment
Share on other sites

Ljudi, jel znate kad je deadline za slanje one slike...za rodj. poklon? I da li vi šaljete?

 

 

Kakva sad slika?

rekla bih muske, ali mogle bi biti i zenske...hrabro u svakom slucaju...

 

Dragana, svakako je najbolje da odes do lekara, mozda je kod vas nocu hladnije, pa ti ozebu, kod mene je nocu najgore pa mi izgleda kao da se nama sanse tako prehladiti, ja samo carsaf preko ledja prebacim kad spavam i budim se oznojena:thumbdown:

 

Pa ići ću sutra kod ginekologa(sada nema maloletnih pa mogu to da napišem):bleh:Mada bih ja rađe dala da mi vade krv iz obe ruke i nogu nego otišla na pregled!:mf_rosetinted:

 

15 jul.

ja jos nisam poslala, jer kad pomislim da ce to biti album devojackih slika prva mi asocijacija bude katalog ruskih mlada pa mi nesto :boxed:

 

To Mika kad dobije onda će da bira...i napravi uži izbor!:bleh:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy