Jump to content

The Ex-Yu Thread (part 4)


keti

Recommended Posts

hej! cao Ani!:wink2:

 

 

medjutim ja i pored toga zelim da posaljem tu rodj cestitku, tako da cu tim da se pozabavim, kada mi ovo sr**e u cetvratak prodje...ako smislim nesto, stvarno mi je bezveze, da samo tako svoju sliku posaljem!

 

 

e jeste procitali pricu o jakni iz Pariza, meni je to malo bezveze bilo...ja bi mu je tacno vratila ( posle jedne noci prespavane u njoj:roftl:)

 

Pa ne samo sliku... Kontala sam da u photoshopu dodam neku čestitku...a mogu i u autocadu, to je aktuelnije! :bleh:

 

A ne znam za jaknu?!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • keti

    1282

  • Gasha

    1110

  • Ina

    1109

  • missgaga

    1035

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ćaos Ana!:wink2:

 

Jel ti šalješ sliku? Jel znaš, jel ima možda neko ograničenje u dimenzijama slike i sl?

 

10x15 cm, ako se ja dobro secam, HQ, ali te sve informavije imas na prvoj strani tog threada, a on ti je sticky na chat about mika :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Ćaooooos!

 

Ma pojma nemam što da učinim s ovo sliku.:roftl:I meni se čini isto kao Vedrani.:naughty:Mislim da sve piše u ovom threadu za rođen dan, ili ne? Meni se uvek manije sviđa ta ideja da šaljem svoju sliku...:bored:

Link to comment
Share on other sites

Kakva sad slika?

 

 

Pa ići ću sutra kod ginekologa(sada nema maloletnih pa mogu to da napišem):bleh:Mada bih ja rađe dala da mi vade krv iz obe ruke i nogu nego otišla na pregled!:mf_rosetinted:

 

 

 

To Mika kad dobije onda će da bira...i napravi uži izbor!:bleh:

 

Ma za rodjendanski poklon... Prave opet gift book...

 

A kod G-a ja idem sutra...oš sa mnom? Pošto nisam dobila već 3 meseca!!! Vedrana jel može to od stresa?

Link to comment
Share on other sites

10x15 cm, ako se ja dobro secam, HQ, ali te sve informavije imas na prvoj strani tog threada, a on ti je sticky na chat about mika :thumb_yello:

 

Vedrana ja to ne mogu da nađem...

 

E a jesete vi završili onaj MUG?

Link to comment
Share on other sites

Kakva sad slika?

 

 

Pa ići ću sutra kod ginekologa(sada nema maloletnih pa mogu to da napišem):blehMada bih ja rađe dala da mi vade krv iz obe ruke i nogu nego otišla na pregled!:mf_rosetinted

 

 

 

To Mika kad dobije onda će da bira...i napravi uži izbor!:bleh

joj znam,ali jbga mora se:thumbdown:

 

hiii,pa moram onda profesionalnog fotografa da angazujem! i sminkera!:naughty:

Pa ne samo sliku... Kontala sam da u photoshopu dodam neku čestitku...a mogu i u autocadu, to je aktuelnije! :bleh

 

A ne znam za jaknu?!

 

jesta i ja bih da stavim i cestitku, ali sam idiot za te sve programe...videcu preko vikenda...

 

3 meseca!!!:shocked::shocked::shocked:ja poludim kad 3 dana kasni.

moze od stresa, ali 3 meseca! idi, idi!

 

jakna- u sledecem postu:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Ma za rodjendanski poklon... Prave opet gift book...

 

A kod G-a ja idem sutra...oš sa mnom? Pošto nisam dobila već 3 meseca!!! Vedrana jel može to od stresa?

 

:shocked: i ti to tako olako???Ja svaki put kad idem kod g-a dobijem proliv!:mf_rosetinted:

 

Idem i ja ujutru ali samo ako radi moja doktorica, a nisam se potpisala ni kod koga, jer su me dovoljno do sada upropastili!:thumbdown:

 

Ja sam jednom dobila u roku od 15 dana od stresa...

Link to comment
Share on other sites

:shocked: i ti to tako olako???Ja svaki put kad idem kod g-a dobijem proliv!:mf_rosetinted:

 

Idem i ja ujutru ali samo ako radi moja doktorica, a nisam se potpisala ni kod koga, jer su me dovoljno do sada upropastili!:thumbdown:

 

Ja sam jednom dobila u roku od 15 dana od stresa...

 

Pa nije mi to frka...kao kad vadim krv:bleh:! A moja dr. je na godišnjem pa idem u ambulantu...kod koga zapadnem.

 

A prvo sam dobila 2 puta u aprilu, i od tada ništa :blink:... A do tad si po meni mogao sat da navijaš, koliko mi je bilo tačno...

Link to comment
Share on other sites

Pa nije mi to frka...kao kad vadim krv:bleh:! A moja dr. je na godišnjem pa idem u ambulantu...kod koga zapadnem.

 

A prvo sam dobila 2 puta u aprilu, i od tada ništa :blink:... A do tad si po meni mogao sat da navijaš, koliko mi je bilo tačno...

 

Ma ne znam, ali ja ne volim da se skidam...i ultrazvuk i sve to mi je užas....ma kažem ti rađe bi dala 100l krvi nego ovo...

 

Ma garant ti je stres(a baš nemaš uslova za isti), osim ako nemaš nešto da nam kažeš ili ispriščaš u poverenju!:wink2::bleh:

Link to comment
Share on other sites

joj Ana, znam i meni je bezveze to za sliku, kontam da nesto iskombinujem, sa malom ja u nekom cosku:naughty:

ja se za solju nisam ni prijavila iz prakticnih razloga, nemam skener, ne znam u programima da crtam i nemam nacin online placanja.

eno, kaze ona jedna devojka koja je bila na koncertu, da je onaj natpis drzao momak, neki iz francuskog fan cluba, hahaha, od danas mi je idol, bas hrabro:naughty:

rodj. thread http://www.mikafanclub.com/forums/showthread.php?t=13032

Link to comment
Share on other sites

Ma ne znam, ali ja ne volim da se skidam...i ultrazvuk i sve to mi je užas....ma kažem ti rađe bi dala 100l krvi nego ovo...

 

Ma garant ti je stres(a baš nemaš uslova za isti), osim ako nemaš nešto da nam kažeš ili ispriščaš u poverenju!:wink2::bleh:

 

Nemam, a? :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Hvala, ja sam to videla nego ne vidim ništa za sliku...A to za mug-ove mi jesuper ideja samo je mnogo komplikovano...

 

A ja imam ideju, pa ne znam da li će vam se dopasti: da mi ili da napravimo neki thread kao Poljaci pa da se potpisuje peticija da on dođe ovde ili da nakačimo onaj wiget(ja ću ga napraviti).Pa mislim kad dolazi Madonna u CG što ne bi on kod nas?

Link to comment
Share on other sites

Pa nije mi to frka...kao kad vadim krv:bleh:! A moja dr. je na godišnjem pa idem u ambulantu...kod koga zapadnem.

 

A prvo sam dobila 2 puta u aprilu, i od tada ništa :blink:... A do tad si po meni mogao sat da navijaš, koliko mi je bilo tačno...

 

meni je samo jednom u zivotu mesec preskocilo i to jeste bilo od stresa!

Link to comment
Share on other sites

Hvala, ja sam to videla nego ne vidim ništa za sliku...A to za mug-ove mi jesuper ideja samo je mnogo komplikovano...

 

A ja imam ideju, pa ne znam da li će vam se dopasti: da mi ili da napravimo neki thread kao Poljaci pa da se potpisuje peticija da on dođe ovde ili da nakačimo onaj wiget(ja ću ga napraviti).Pa mislim kad dolazi Madonna u CG što ne bi on kod nas?

 

dole, samo nize, ispod solja je o slici

 

ne znam sta je wiget, ali sam za:thumb_yello:

 

mada nesto sumnjam da ima vajde od toga, ali vredi pokusati...

Link to comment
Share on other sites

Jesam dobro skontala za onu jaknu? Bacio, pokajao se...a ovom tipu koji je uhvatio, potpisao se na jaknu?!

 

pa ne znam jel mu se na jaknu potpisao.. ali bezveze mi to nakako, kad si vec bacio a niko ti nije trzio sad makar cuti!

Link to comment
Share on other sites

pa ne znam jel mu se na jaknu potpisao.. ali bezveze mi to nakako, kad si vec bacio a niko ti nije trzio sad makar cuti!

 

a, ne...znas da je dizajnirana...poznat dizajner...vrlo skupa...mama me grdila...mislim stvaaaarno...Miko nastavi s takvom pricom, pa vise nece biti onakvih natpisa :bleh::naughty:

Link to comment
Share on other sites

pa ne znam jel mu se na jaknu potpisao.. ali bezveze mi to nakako, kad si vec bacio a niko ti nije trzio sad makar cuti!

 

"and signed the inside." Tako piše....

Link to comment
Share on other sites

aaaaa! a sta se sad s tim radi?:blush-anim-cl:

jel ne moze samo Srbija?

(za ovo krivite moje komsije...mmm i pomalo razdaljinu)

 

Mmmmm...ja sam za....al, šta tu treba da se radi?

 

Pa ništa: npr nakačiš na tvoju myspace strabnicu i kad pritisneš demand onda demanduješ...:bleh:Šit je što izgleda ne može na forum...:thumbdown:

 

A gde ste to pročitale za jaknu...možda on nije nameravao da je baci al' ga ponela pesma i izletela mu iz ruku...:bleh:

Link to comment
Share on other sites

"and signed the inside." Tako piše....

 

aha, to mi je promaklo:wink2:

 

eno pise da sam successful demand!:thumb_yello: i da ce me obavestiti kadbude dolazio, hahaha, bas bi o tome prosla neobavesteno:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy