Jump to content

The Polish Thread? ..... Please!


xintra

Recommended Posts

ejjjj macie jakiekolwiek zdjęcia Martina? xD potrzebuję ich.... jestem uzależniona xD

 

beda niedlugo zdjecia od slavaniet z 26.o2. na dmfc...jak tylko melody z australli (jak sie to chicken pisze?) wroci...

Link to comment
Share on other sites

beda niedlugo zdjecia od slavaniet z 26.o2. na dmfc...jak tylko melody z australli (jak sie to chicken pisze?) wroci...

 

co ona do czikena ciężkiego robi w Australii xD tak się to pisze :P wiecie co?? brakuje mi naszego LOLa :roftl:

Link to comment
Share on other sites

noa, odpowiedź jest w poście 740 :mf_rosetinted:

 

dzieki waszym naszym bardzo tresciwym postom przegapilam post nr 74o!!!! Tyle sie tu dzieje! Och!!! I fajne smajle tu maja np. :laser: albo :starwars: a takze :insane:

Link to comment
Share on other sites

Hehehe my go wolimy jako Choi-a :biggrin2:

 

I jakto brakuje Ci LOLa??????? On jest Cały Czas z Namiiiiiiiiiiii!

 

w sumie to w tym zespole jest juz dwoch panow na M... trzeciego nie trzeba... moja kumpela stwierdzila, ze Choi ma strasznie! duza twarz...na tym zdjeciu ze mna xD :roftl:

Link to comment
Share on other sites

co ona do czikena ciężkiego robi w Australii xD

se pojechala do kumpeli, ktora tam czasowo jest...i pisala, ze byloby super, gdyby nie olbrzymia ilosc i jakosc karaluchow i pajakow....fuuuu.... (a jednak pasozyty! glizdy ruuuleez :punk: ).

No a musi zatwierdzic zdjecia od slavaniet

Link to comment
Share on other sites

se pojechala do kumpeli, ktora tam czasowo jest...i pisala, ze byloby super, gdyby nie olbrzymia ilosc i jakosc karaluchow i pajakow....fuuuu.... (a jednak pasozyty! glizdy ruuuleez :punk: ).

No a musi zatwierdzic zdjecia od slavaniet

 

MATKO! zatwierdzanie zdjec... istne niemry.... bo co? policje na nia nasle? xD sheisse... czy jakkolwiek sie to literuje :roftl:

Link to comment
Share on other sites

se pojechala do kumpeli, ktora tam czasowo jest...i pisala, ze byloby super, gdyby nie olbrzymia ilosc i jakosc karaluchow i pajakow....fuuuu.... (a jednak pasozyty! glizdy ruuuleez :punk: ).

No a musi zatwierdzic zdjecia od slavaniet

cenzura zdjęć Miki :bond:

Link to comment
Share on other sites

MATKO! zatwierdzanie zdjec... istne niemry.... bo co? policje na nia nasle? xD sheisse... czy jakkolwiek sie to literuje :roftl:

 

ty guuuupia....chodzi, o to, ze slavaniet jej wyslala zdjecia, ktore melody ma wgrac na dmfc, a w australii nie ma stalego neta czy cos....moze ja guuuupia sie zle wyrazilam....:blush-anim-cl:

a te inne zdjecia z dmfc widzialas?

Link to comment
Share on other sites

ty guuuupia....chodzi, o to, ze slavaniet jej wyslala zdjecia, ktore melody ma wgrac na dmfc, a w australii nie ma stalego neta czy cos....moze ja guuuupia sie zle wyrazilam....:blush-anim-cl:

a te inne zdjecia z dmfc widzialas?

 

to slavaniet nie może sama tych zdjęć wrzucić ?

Link to comment
Share on other sites

ty guuuupia....chodzi, o to, ze slavaniet jej wyslala zdjecia, ktore melody ma wgrac na dmfc, a w australii nie ma stalego neta czy cos....moze ja guuuupia sie zle wyrazilam....:blush-anim-cl:

a te inne zdjecia z dmfc widzialas?

ja guuuuuuupia? phi!! :boxed::biggrin2: a jak emka napisala o cenzurze to nic :roftl: aaaaaaaaaa to trza bylo tak od razu :P:mf_rosetinted: nie nie widzialam... mozesz podeslac linka na shouta ;)

Link to comment
Share on other sites

ja guuuuuuupia? phi!! :boxed::biggrin2: a jak emka napisala o cenzurze to nic :roftl: aaaaaaaaaa to trza bylo tak od razu :P:mf_rosetinted: nie nie widzialam... mozesz podeslac linka na shouta ;)

 

noa nie nadąża za nami :roftl: jeszcze tego nie przeczytała :roll1:

 

MIKA

Link to comment
Share on other sites

to slavaniet nie może sama tych zdjęć wrzucić ?

do fotogalerii nie...to tak jak np. kamiva zatwierdzaja do pmfc myspace'a...choc w sumie moglaby wrzucic do tematu...hmmmm. ale chyba nie chce...nie wiem. Dobra, skonczmy z tym. Moral: jak sie pojawia nowe zdjecia Martina na dmfc, to dam ci sarge, znac. Mika

Link to comment
Share on other sites

do fotogalerii nie...to tak jak np. kamiva zatwierdzaja do pmfc myspace'a...choc w sumie moglaby wrzucic do tematu...hmmmm. ale chyba nie chce...nie wiem. Dobra, skonczmy z tym. Moral: jak sie pojawia nowe zdjecia Martina na dmfc, to dam ci sarge, znac. Mika

 

:punk: Mika :punk:

Link to comment
Share on other sites

do fotogalerii nie...to tak jak np. kamiva zatwierdzaja do pmfc myspace'a...choc w sumie moglaby wrzucic do tematu...hmmmm. ale chyba nie chce...nie wiem. Dobra, skonczmy z tym. Moral: jak sie pojawia nowe zdjecia Martina na dmfc, to dam ci sarge, znac. Mika

dziękówa noa... :roftl: a teraz prośba do wszystkich... jakby ktos trafił przypadkiem, nie przypadkiem na jakieś zdjęcie Martina to możecie o mnie pomyśleć i zapisać je dla mnei i mi podesłać linka? :roftl: dzięki :wub2:

 

pomysl jak zwykle porąbany... a może PMFC mysp podeśle linka do petycji do zespołu... a tam takie wpisy pod petycją :

Michael Penniman, London

Martin Waugh, UK

Cherisse Ofusu Ossei, London

Luke Juby, Windsor

itd xD LOL

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy