Jump to content

The Polish Thread? ..... Please!


xintra

Recommended Posts

a wy ja macie??? a ta moja strona taaak sie rzuca w oczy....moze chce przyjechac do mon. i potrzebuje przewodnika...

 

ja jej nie mam... ale może dodam...czemu nie :D ale chyba PMFC ja ma... wiec moze stamtad :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Mamy już 175 podpisów pod Petycją!!!!!!!!!!:mfr_lol: :mfr_lol: :mfr_lol:

Dobrze było zaangażować siostrę Kam z Siedlec.. ktora mu duuuużo znajomych :naughty: :naughty: :naughty:

 

no no... dobrze...nieźle nam idzie :D mam nadzieję, że te zagraniczne wpisy też będą liczyć xD

Link to comment
Share on other sites

Alicja MONDZIOLE xD :roftl::P trzeba było wiedzieć wczoraj o co kaman.

Mika.:punk:

Wiedziałam i wczoraj, Gosieńko, ale pokłóciłam się z forum i ono nie chciało wklejać moich postów, wszystkie wywalało! Mówiłam Wam przecież :bleh:.

 

Mika! :punk:

 

Mamy już 175 podpisów pod Petycją!!!!!!!!!!:mfr_lol: Dobrze było zaangażować siostrę Kam z Siedlec.. ktora mu duuuużo znajomych :naughty:

Jak tak dalej pójdzie, prześcigniemy Tokio Hotel i US5 razem wziętych! :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Wiedziałam i wczoraj, Gosieńko, ale pokłóciłam się z forum i ono nie chciało wklejać moich postów, wszystkie wywalało! Mówiłam Wam przecież :bleh:.

 

Mika! :punk:

 

 

Jak tak dalej pójdzie, prześcigniemy Tokio Hotel i US5 razem wziętych! :biggrin2:

 

ehhh ty do mnie Gosieńko ja do Ciebie Mondziole i teraz mi głupio :roftl: ale ja z tym mondziołem żartuję bo mi się podoba to słowo xxD

Link to comment
Share on other sites

ja tylko tak testowo umieszczam tego posta :biggrin2: , ale żeby nie było że to off to oczywiście

:punk: Mika:punk:

 

EDIT: Czy trzeba znać jakieś specjalne sztuczki, aby umieścić sobie avantara na tym forum??

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że na początek powinnaś spróbować wejść w Account > Edit Avatar. Poszukamy jakichś zaklęć, jeśli to nie zadziała :biggrin2:.

 

ehhh ty do mnie Gosieńko ja do Ciebie Mondziole i teraz mi głupio :roftl: ale ja z tym mondziołem żartuję bo mi się podoba to słowo xxD

Wiem, kochana, wiem! :naughty: :*

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że na początek powinnaś spróbować wejść w Account > Edit Avatar. Poszukamy jakichś zaklęć, jeśli to nie zadziała :biggrin2:.

Serio :yikes:. Alicjo, do tego to sama doszłam :biggrin2::roll1: .

Chodzi o to, że nie mogę wgrać żadnego rysunku, ani ze strony np. z fotosika, ani z komputera. Wyskakuje mi Unable to save image

Chyba jednak musimy poszukać zaklęć :D

Link to comment
Share on other sites

spróbowałam, niestety nie działa :no::sad: ..... chyba sobie daruję i postawię na nim krzyżyk :rip_1:

 

ale wiesz co emka? to chyba jest związane ze zmianą serwera... bo po tym jak napisałaś ja też chciałam zmienić avka i to samo mi się pojawiło... ;) poza tym dużo osób stracilo swoje avatary po tych kraszach ostatnich ;) także cierpliwości :thumb_yello: Martin :punk:

Link to comment
Share on other sites

ale wiesz co emka? to chyba jest związane ze zmianą serwera... bo po tym jak napisałaś ja też chciałam zmienić avka i to samo mi się pojawiło... ;) poza tym dużo osób stracilo swoje avatary po tych kraszach ostatnich ;) także cierpliwości :thumb_yello: Martin :punk:

dzięki Ci :cheerful_h4h: przywróciłaś mi wiarę w siebie i ocaliłaś mój komputer przed tym :arrow: :crash:

Link to comment
Share on other sites

posłuchajcie tego...a ten mały pingwinek to Martin xD bo z One eskimO też grał xD

http://pl.youtube.com/watch?v=-PspijEYN6A

 

 

wczoraj mi kumpela na facebooku zadedykowała wideo Sophie Ellis Bextor i mówi niech wie Martin co go czeka ( ta jej piosenka i'm gonna find you...czy jakoś tak) a ja do niej, wiesz nie wiem czy wiesz, ale te wstawki gitarowe to Martin gra xD LOL

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy