Jump to content

The Polish Thread? ..... Please!


xintra

Recommended Posts

I było to tak:

Piątek 02:48 PM

205 !!!

 

jeszcze 51 i będziemy przed 30 Seconds To Mars !!:punk:

 

Sobota 00:35 AM

 

beztytuurg0.jpg

 

 

 

Przerażające jest TO:

 

US5 - (1763 podpisów)

us51xn9.jpg

 

i to

 

Tokio Hotel - (1703 podpisów)

tokio20hotelpv8.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ale jakby tak na serio się nad tym zastanowić, to... Niektórzy ludzie są naprawdę nieźle pokręceni :shocked:.

 

Obawiam się że niektórzy mogą tak pomyśleć o nas :roftl:

Ale czy nam to przeszkadza? :thumb_yello:

 

p6130102jpghv6.jpg

pc029221ib3.jpg

820acm9.jpg

Link to comment
Share on other sites

w sumie może i macie rację.. a co do tych dziwnych zespołów to oni się *upy nie trzymają... skejt, metal, raper i goth w jednym...przecież na ulicy tacy się właśnie zabijają... a ci wyżej to wogóle...

Link to comment
Share on other sites

Cholera, nie prześcigniemy ich w liczbie głosów :tears:

Durne, zakochane 11-latki, którym matki i tak nie pozwolą jechac na koncert :thumbdown: (bez obrazy dla 11-letnich fanek Miki, eheheh <: D)

hehe ale taka prawda... nie wiem po co one głosują bo przecież i tak nie pójdą na koncert/.... ehhhh :/

Link to comment
Share on other sites

właściwie to jak to jest? mi się wydaje, że ci od tej strony z petycjami po prostu próbują się rozeznać w rynku...i to nie znaczy wcale, że jeśli ktos wygra liczbą głosów, to jego koncert zostanie zorganizowany...tylko oni roześlą wyniki do agencji organizujących takie imprezy... mam nadzieję, że to będą wyniki co najmniej pierwszej trójki...

czy się mylę???

a propos, koncerty Miki w niemczech były organizowane przez agencję Marek Lieberberg Konzertagentur GmbH & Co. KG... Imię brzmi swojsko, gorzej z nazwiskiem....:naughty:

Link to comment
Share on other sites

właściwie to jak to jest? mi się wydaje, że ci od tej strony z petycjami po prostu próbują się rozeznać w rynku...i to nie znaczy wcale, że jeśli ktos wygra liczbą głosów, to jego koncert zostanie zorganizowany...tylko oni roześlą wyniki do agencji organizujących takie imprezy... mam nadzieję, że to będą wyniki co najmniej pierwszej trójki...

czy się mylę???

a propos, koncerty Miki w niemczech były organizowane przez agencję Marek Lieberberg Konzertagentur GmbH & Co. KG... Imię brzmi swojsko, gorzej z nazwiskiem....:naughty:

 

A więc.. pisałyśmy do ludzi od tych petycji.. oczywiście że NIE MA GWARANCJI że koncert zostanie zorganizowany.

Ale to że wyślą ( jeżeli będzie reprezentatywna liczba podpisów ) petycję do tych firm organizujących kocerty.. to może dać dużo bo oni będą chcieli zarobić :biggrin2:

A że na pewno dobijemy do 1000.. to pewne :P A więc to już sensowna liczba!

WIĘC DO ROBOTY :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

A więc.. pisałyśmy do ludzi od tych petycji.. oczywiście że NIE MA GWARANCJI że koncert zostanie zorganizowany.

Ale to że wyślą ( jeżeli będzie reprezentatywna liczba podpisów ) petycję do tych firm organizujących kocerty.. to może dać dużo bo oni będą chcieli zarobić :biggrin2:

A że na pewno dobijemy do 1000.. to pewne :P A więc to już sensowna liczba!

WIĘC DO ROBOTY :biggrin2:

ja tu czuję pismo Kam xD tylko ona rozsiewa taki entuzjazm xD

Kam masz jakieś przeczucia? :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

:thumb_yello:572 podpisy :thumb_yello:

 

KamIva, jaką macie skuteczność w akcji gg ? na ile osób zagadanych, ile się podpisuje pod petycją :blink: Mika :punk:

 

Hmm.. różne.. 10 procent? czasem mniej.. czasem więcej..

 

Ale najlepsze jest to, kiedy ktoś na samym początku mówi "........" (że nie:naughty: ) ale w końcu się wpisuje po krótkiej rozmowie.. albo długiej :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Hmm.. różne.. 10 procent? czasem mniej.. czasem więcej..

 

Ale najlepsze jest to, kiedy ktoś na samym początku mówi "........" (że nie:naughty: ) ale w końcu się wpisuje po krótkiej rozmowie.. albo długiej :naughty:

WOW 10 procent :shocked:

Ja wczoraj też trochę spróbowałam, i ...... totalna porażka :thumbdown: ... zwerbowałam dwie (tak dwie) osoby :blink:, co oznacza jakąś 2% skuteczność :thumbdown:. Było kilka spie***, ale większość wyłącza wiadomość :sneaky2:.

Link to comment
Share on other sites

hmmm...ja mam podobnie...ok, sama wrzuciłam z 6 osób...ale z dmfc wpisała się tylko jedna osoba i z moich znajomych z gg też tylko jedna...jutro jadę do kumpeli, wykorzystam jej kompa i wrzucę kogoś jeszcze...

Link to comment
Share on other sites

właśnie o to samo miałam się zapytać...

 

a co do petycji to ja pisze moim znajomym że mają się wpisać... i czekam... jak oni mi coś piszą np Hej... to ja nie żadne hej tylko podpisuj się bo inaczej z Tobą gadać nie będę xD LOL albo jak mówią, że nie będą się podpisywać to im mówię że im zrobię z tel komórkowego jesień średniowiecza tak im zapcham skrzynkę i nie dam żyć sygnałami dziwnej porze, że też się wpisują :D LOL

ja ich zastraszam :D też działa... no ale to moi znajomi...wiedzą, że jak nie zrobią tego po mojemu to mogę spełnić groźby xD LOL

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy